Meist

Toome teieni kõige erilisemad Euroopa disainifirmad.

Sisearhitekti ja disainerina usun ma, et hirm eristumise ja isikupära ees muudab meie elukeskkonnad kiretult ühesuguseks. Uudishimu, julgus ja loomingulisus võib aga anda meie elu- ja töökeskkondadele täiesti uue tähenduse.

Studio Living on sündinud soovist üles otsida ja tuua teieni just eriliste, omanäoliste disainifirmade, sageli väikeste ja meil teinekord tundmatute noorte disainerite, käsitööliste ning väiketootjate elukondlikud tarbeesemed, mis on jätkusuutlikult valminud Skandinaavias ja Euroopas tervikuna.

Paljudega neist, kes nende toredate algatuste ja disainifirmade taga seisavad, olen tutvunud töötades ise aastaid sisearhitekti ning mööblidisainerina, tehes koostööd mitme olulise, rahvusvahelise, disaini koondava, tutvustava ja turustava platvormi ja ettevõttega. Toon teie ette valdavalt need, kes minule endale on silma jäänud, need, kelle looming sünnib südamest ja kelle töö on kogukondlikult oluline – nii käsitööoskuste, kultuuri edendajate kui tööandjatena. Päris asjad, päris inimestele. Julge ja loominguline disain, mida poest ei leia.

Julget avastamist!

Aap Piho
Asutaja, disainer, kuraator