Halo Edition

Ei ole suuremat rõõmu kui tutvustada teile täna midagi, mille nimel Studio Living on ellu kutsutud – kõige loomingulisemat, tähenduslikumat disaini- ja ruumikogemust. Teie ees on Milano disainistuudio Mandalaki asutatud Halo Edition! Nende loodud valgustid kannavad endas midagi palju enamat kui lihtsat valgusandjat.

Anname sõna autoritele

“Me lõime Halo sobituma erinevatesse keskkondadesse väga delikaatsel viisil”, ütleb Mandalaki kaasasutaja ja Halo Editioni looja Enrico De Lotto.
“Halo kollektsioon kätkeb endas viite erinevat valgusobjekti, igaüks neist on välja freesitud tipptasemel anodeeritud alumiiniumist ja koostatud Milaanos, kasutades kõrgkvaliteedilist terast, messingit ja klaasi.
Mida me püüame saavutada, on luua endas teatud eksistentsiaalsust kandvat objekti, ja mis veelgi olulisem, laseks inimestel sellega eksperimeneerida. Me soovisime tuua päikese, meie isiklikud päikeseloojangud meie elukeskkondadesse: need on värvuselised maastikud võimelised avardama meie ettekujutust ruumist samal ajal neid ka valgustades.

Me januneme üha enam selle järele, et meid ekraanidest võõrutataks ja kogeksime taas seda, kust me tegelikult pärineme

Me peame üha olulisemaks, et meid ümbritsevatel esemetel oleks võime vahendada ka midagi suuremat kui pelgalt funktsioon, et need pakuksid midagi meie hingele ja ühendaksid meid taas loodusega.

®Autoriõigused on kaitstud | Mandalaki, Halo Edition ja Halo lights.